💌 FREE SHIPPING WITH CODE: FREESHIPPING (NL) ✨ORDERS BEFORE 15:00 GET SHIPPED TODAY!

Stagiaire Digital Marketing & Operationeel (Feb 2020)

Wie zijn wij?

Flawed is een sieradenmerk voor de ‘effortlessly cool & conscious female’, born out of  passion in 2017. We groeien hard en zijn ons team flink aan het uitbouwen. We zijn in 2019 verdubbeld en zijn in 2020 zeker hetzelfde (+ meer) van plan. Flawed is nu in meer dan 70 winkels (inter)nationaal verkrijgbaar and many more to come!

We richten ons op Slow Fashion en brengen 3 collecties per jaar uit. De collecties worden met liefde ontworpen en vervolgens stuk voor stuk handgemaakt door onze partner craftsmen op het prachtige Bali. 

Wie zoeken we?

Wij zijn op zoek naar een echte doener die veel ballen hoog houden kan houden zonder daarvan gestresst te raken. 

We zoeken een stagiair(e) die super empathisch en sympathiek is en de favoriete kleur van mensen kan onthouden. Je legt gemakkelijk contact met nieuwe mensen en bent het type persoon die iedereen zal onthouden. Ook ben je altijd op de hoogte van de laatste trends en scrol je eindeloos door je Instagram feed. Daarnaast heb jij een oneindig enthousiasme, een positieve houding en ben je geduldig. Je reageert rationeel op zaken, gaat uitdagingen niet uit de weg en kan met een ijzeren focus zelfstandig en secuur werken. 

Herken jij jezelf hierin? Dan willen we jou graag aan ons kleine team toevoegen waar we samenwerken aan het bouwen van een sterke merknaam!

Wat ga je doen? 

We verdelen je tijd hier op kantoor 50/50. De helft van de tijd ben je bezig met jouw eigen project/schoolopdracht en de andere helft werk je mee in het bedrijf. Je rapporteert aan de Assistent-Manager en houdt je bezig met o.a. digital marketing, verkooppunten & operationeel.

En ook dit:

 • Je houdt je bezig met onderzoek tbv digital marketing. 
 • Je zorgt voor een goede interactie met onze volgers met als doel: connectie en groei
 • Je houdt je bezig met communicatie en creëert (tekstuele) content voor onze website, socials, mailings etc
 • Je ontdekt de leukste (internationale) boetiekjes waar Flawed een match mee is en kijkt of we hier kunnen uitbreiden
 • Je legt contact met nieuwe winkels en bedenkt hier nieuwe manieren voor
 • Je onderhoudt contacten
 • Je zorgt dat al onze conceptstores er op en top bij liggen
 • Je ondersteunt bij het inpakken van nieuwe orders voor onze winkels
 • Je behandelt binnenkomende vragen van retailklanten en zorgt voor een passende oplossing
 • Je ondersteunt bij Fashion Trade Fairs
 • Je spot trends en mag meedenken over nieuwe designs voor collecties
 • Houdt je van fotograferen? Dan mag je toffe content maken!

Kennis

We zoeken een HBO-er uit het 3e of 4e leerjaar. Je bent communicatief sterk in zowel Engels als Nederlands en vergeet nooit een afspraak of belofte die je hebt gemaakt. 

Het is belangrijk dat je gevoel en affiniteit hebt met de modewereld en trends kan spotten. Daarnaast werk je zelfstandig, gestructureerd en neem je echt de verantwoordelijkheid. Je brengt je eigen Macbook (of laptop) mee.

Waar kom je terecht?

We zijn een jong team van 5 (M/V) en werken in een creatief verzamelgebouw in Rotterdam West. Je werkt in een sociaal team, maar het grootste gedeelte van de dag wordt er in focus met headphones op gewerkt. We lunchen samen en proberen alle successen met elkaar te delen. Er werkt nog 1 andere stagiaire in ons team. 

Wat hebben we te bieden:

 • Start up vibe met vrijheid/zelfstandigheid
 • Doorgroeimogelijkheden bij potentie
 • Hele fijne werkomgeving aan het water
 • Flexibel werken
 • Minimaal 4 maanden stage
 • Een stagevergoeding
 • Inspraak in onze Spotify lijst
 • Kroketten op donderdag
 • Alles wordt gevierd dus leuke uitjes

Benieuwd wat wij achter de schermen doen?

Mail naar hello@flawedbrand.com met je CV en vertel waarom jij geschikt bent voor deze stage. Past het bovengenoemde net niet of heb jij een ander leuk idee qua werkzaamheden? Bespreek het met ons en we bekijken de mogelijkheden!

Hopelijk tot snel!