💌 FREE SHIPPING WITH CODE: FREESHIPPING (NL) ✨ORDERS BEFORE 15:00 GET SHIPPED TODAY!

Stagiaire New Concepts & Operationeel (Feb 2020)

Wie zijn wij?

Flawed is een sieradenmerk voor de ‘effortlessly cool & conscious female’, born out of  passion in 2017. We groeien hard en zijn ons team flink aan het uitbouwen! We zijn in 2019 verdubbeld en zijn in 2020 zeker hetzelfde (+ meer) van plan. Flawed is nu in meer dan 70 winkels (inter)nationaal verkrijgbaar and many more to come!

We richten ons op Slow Fashion en brengen 3 collecties per jaar uit. De collecties worden met liefde ontworpen en vervolgens stuk voor stuk handgemaakt door onze partner craftsmen op het prachtige Bali. 

Wie zoeken we?

Wij zoeken een echte doener die veel ballen hoog kan houden, maar hier niet gestrest van raakt. Je bent super nieuwsgierig en speurt het hele internet af naar meer informatie over jouw project. Je bent pro-actief en komt met nieuwe plannen over hoe we iets kunnen bereiken. Je krijgt energie van het bedenken van nieuwe concepten, kunt een plan schrijven en vooruit denken. 

Je bent daarnaast sterk in het verwoorden van nieuwe ideeën en kunt dit enthousiast overbrengen met een goede onderbouwing. Ook kun je met een ijzeren focus zelfstandig en secuur werken. 

Herken jij jezelf hierin? Dan willen we jou graag aan ons kleine team toevoegen en samen werken aan het bouwen van een sterke merknaam. 

Wat ga je doen? 

We verdelen je tijd op kantoor 50/50. De ene helft van de tijd werk je aan jouw eigen project/schoolopdracht en de andere helft werk je mee in het bedrijf. Je rapporteert aan de Assistent-Manager en houdt je o.a. bezig met marktonderzoek, nieuwe concepten en operationele zaken.

En ook dit:

 • Je doet markt- en doelgroeponderzoek en adviseert hoe we hierop kunnen inspelen
 • Je doet onderzoek bij goedlopende retail-concepten, zodat wij ons recept kunnen verbeteren
 • Je zorgt dat al onze conceptstores, zoals Hutspot, er op en top bij liggen
 • Je bekijkt en optimaliseert ons voorraadsysteem
 • Je pakt elke online bestelling als cadeautje in
 • Je behandelt binnenkomende vragen van webshop klanten en zorgt voor een passende oplossing
 • Je ondersteunt bij Fashion Trade Fairs
 • Je spot trends en mag meedenken over nieuwe designs voor collecties
 • Hou je van fotograferen? Dan mag je toffe content maken!

   Kennis

   We zoeken een HBO-er uit het 3e of 4e leerjaar. Je bent communicatief sterk in zowel Engels als Nederlands en vergeet nooit een afspraak of belofte die je hebt gemaakt. Het is belangrijk dat je gevoel en affiniteit hebt met de modewereld en trends kan spotten. Daarnaast werk je zelfstandig, gestructureerd en neem je echt de verantwoordelijkheid. Je brengt je eigen Macbook (of laptop) mee.

   Waar kom je terecht?

   We zijn een jong team van 5 (M/V) en werken in een creatief verzamelgebouw in Rotterdam West. Je werkt in een sociaal team, maar het grootste gedeelte van de dag wordt er in focus met headphones op gewerkt. We lunchen samen en proberen alle successen met elkaar te delen. Er werkt nog 1 andere stagiaire in ons team. 

   Wat hebben we te bieden:

   • Start-up vibe met vrijheid/zelfstandigheid
   • Doorgroeimogelijkheden bij potentie
   • Minimaal 4 maanden stage
   • Hele fijne werkomgeving aan het water
   • Flexibel werken
   • Een stagevergoeding
   • Inspraak in onze Spotify lijst
   • Kroketten op donderdag
   • Alles wordt gevierd dus leuke uitjes

    Benieuwd wat wij achter de schermen doen?

    Mail naar hello@flawedbrand.com met je CV en vertel ons waarom jij geschikt bent voor deze stage. Past het bovengenoemde net niet of heb jij een leuk idee qua werkzaamheden? Laat het ons weten en we kijken wat er mogelijk is! 

    Hopelijk tot snel!